• Краља Алфонса XIII бр.34
    78 000 Бања Лука
  • Број телефона
    051/231-250
  • Е-пошта
    ss03@skolers.org
  • eduis

Распоред родитељских састанака и информација


Распоред одржавања родитељских састанака - школска 2018/19. година

Број родитељског састанка

Период у коме треба да се одржи

Разред

1.

од 10.09.2018. до 14.09.2018.
од 17.09.2018. до 21.09.2018.

 I разред
II, III, IV разред

2.

од 12.11.2018. до 16.11.2018.

I, II, III, IV  разред

3.

од 04.02.2019. до 08.02.2019.

I, II, III, IV разред

4.

од 15.04.2019. до 19.04.2019.
од 13.05.2019. до 17.05.2019.

IV разред
I, II, III разред

 

Распоред одржавања информација за родитеље - школска 2018/19. година

Одјељење

Дан у седмици Вријеме одржавања информација Одјељенски старјешина
I смјена II смјена
I 1 уторак 7:30-8:00 17:50-18:30 Гордана Дошеновић Пејичић
I 2 понедјељак 9:00-9:20 18:00-19:00 Милијана Добријевић
I 3 петак 7:30-8:15 17:50-18:35 Радојка Вранеш
I 4       Оливера Јовановић
I 5 уторак 10:05-10:45 18:30-19:00 Наташа Марчета
I 6 сриједа 9:05-9:35 16:30-17:00 Сандра Марчета
I 7 четвртак 9:20-10:05 16:30-17:00 Сандра Мацановић
I 8 понедјељак 9:20-10:05 16.05-16:35 Александра Самац
         
II 1 четвртак 11:50-12:35 17:50-18:35 Мирјана Миљановић
II 2 сриједа 9:00-9:45 17:00-17:45 Весна Аћимовић
II 3 сриједа 12:40-13:30 16:00-17:00 Биљана Марчић
II 4 четвртак 9:00-9:45 16:00-17:00 Соња Томаш Мискин
II 5 уторак 11:45-12:30 16:00-16:30 Драган Звјерац
II 6 петак 12:35-13:30 12:35-13:30 Биљана Црнобрња
II 7 сриједа   15:05-15:45 Жељка Сувајац Врачар
четвртак 10:10-10:55  
II 8 четвртак 9:30-10:05 16:10-16:55 Јелена Сакан
         
III 1 сриједа 9:20-10:00 16:10-17:00 Радмила Томић
III 2 понедјељак 11:00-11:45 14:15-15:05 Мирјана Кутић
III 3 четвртак 10:15-11:00 18:35-19:00 Маја Марић
III 4 понедјељак 11:50-12:35 17:50-18:35 Дијана Дакић
III 5 сриједа 11:50-12:35 11:50-12:35 Маријана Јакшић
III 6 сриједа 9:20-10:05 16:10-16:55 Александар Зец
III 7 понедјељак 12:40-13:30   Биљана Гагић Јевђовић
четвртак   17:00-17:45
III 8 четвртак 9:20-10:05 16:10-16:55 Наташа Милијашевић
         
IV 1 понедјељак 12:40-13:20 12:40-13:20 Гојко Мијатовић
IV 2 сриједа 12:40-13:10 18:35-19:15 Весна Аничић
IV 3 петак 9:20-10:10 16:10-16:50 Татјана Трнинић
IV 4 петак 12:35-13:20 18:35-19:20 Бранка Милошевић Шњегота
IV 5 четвртак 9:30-10:00 16:10-16:45 Анђелка Малчић
IV 6 четвртак 10:05-10:50 18:35-19:20 Љиљана Зрнић
IV 7 петак 9:05-9:20 15:30-16:30 Сњежана Петрушински
IV 8 четвртак 7:30:8:15 13:30-14:15 Габријела Вујатовић